محل تبلیغات شما
شاید برات این سوال پیش امده این نقاشی ها چیه؟جوابش خونه پدری وجایی است که خاطرات کودکی ونوجوانی من شکل گرفته است - خانه ای که متاسفانه پدرم انرا بی اطلاع ما فروخت  . وروزی فردی با تلفن تماس گرفت و گفت شما کی تشریف میارید و وسایلتون را از این خونه میبرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این بی ام دبلیو مدل 2000 هم جزو خاطرات منه - زمانیکه جدا وضع اقتصادی کشور به این بدی نبود و کارمندی مثل پدر من میتونست  این ماشین را سوارشه -هرچند خانه ما پایین شهربود ولی خوب سوار این ماشین هم میشدیم و با اون مسافرتهای بسیاری را رفتیم -شاید باور نکنی که من روی قسمت مابین شیشه عقب وصندلی  عقب این ماشین - دراز میکشیدم یعنی انقدر کوچک بودم و این ماشین وفادار تقریبا تا سن 12 سالگی باما بود -مابارها با اون به پابوس امام رضا (ع) رفتیم و درراه درجنگل های شمال تمشک وحشی میخوردیم و کنار دریا رفتیمدقیقا این همون ماشینه -زرشکی ودو درب بود چراکه یادمه صندلی جلواش خم میشد تا سرنشین بتونه به صندلی عقب بره.

کتاب:"پاندمی کووید19"با محوریت مقابله با بیماری کرونا ، منتشر شد.

این بی ام دبلیو مدل 2000 هم جزو خاطرات منه

اشنایی با کنکور ارشد سینما

ماشین ,خاطرات ,رفتیم ,هم ,بی ,عقب ,این ماشین ,2000 هم ,ام دبلیو ,دبلیو مدل ,هم جزو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sicresela Benjamin's style Daniel's page خرید کارت ویزیت Goedkope voetbalshirts 2016|voetbaltenue kind kopen کمانگیری روی اسب با اسب کرد beauflowtusus Choose the MLB Wholesale Cleveland Indians Jerseys in Official Jerseys Online Store. Donald's memory turnhordecar